navrh-a-realiozace-1NÁVRH A REALIZACE INTERIÉRU

VĚŘÍME…že kvalitní bydlení je především vyjádřením Vašeho osobního stylu. Z tohoto přesvědčení vychází i náš přístup při navrhování kuchyní a interiérů. S indiviální péčí a pochopením Vaší představy a potřeb navrhneme Váš interiér a poskytneme potřebné poradenství ohledně designu, dispozic a technických záležitostí. Profesionální rukou proměníme Váš sen o bydlení v realitu a společně vytvoříme krásný a příjemný domov pro Vás a Vaše nejbližší.

navrh-a-realizace-2PRODEJ KUCHYNÍ LEICHT

Kuchyň je srdcem domácího života…místem, kde se rodinní příslušníci sblíží a hosté se tu cítí jako doma. Výběr kuchyně je proto nejdůležitějším krokem při vybavování interiéru. Základními aspekty při realizaci jsou především kvalitní návrh, výběr renomovaného výrobce a precizní montáž.

Díky dlouholetým zkušenostem a stovkám prodaných kuchyní jsme získali nepřenositelné know-how, spočívající ve znalosti skladby kuchyně po stránce technické, funkční i designové. Zároveň spolupracujeme s předním výrobcem kuchyní LEICHT, která je prémiovou značkou a zárukou té nejvyšší kvality. S našimi proškolenými montážníky upřesňujeme a kontrolujeme detaily v průběhu celé montáže. To vše spojené s nadšením pro naši práci vede k perfektním výsledkům.

POSTUP PŘI REALIZACI INTERIÉRU A KUCHYNĚ:

  1. Úvodní schůzka (zdarma)
  2. První návrhy a výběr barev
  3. Vizualiace a celkový návrh
  4. Zaměření
  5. Realizace
  6. Záruční a pozáruční servis