leicht-logo

 

LEICHT je německým výrobcem prémiových kuchyní. Značka s více než 80letou historií navrhuje a vyrábí kuchyně ve Waldstettenu v jižním Německu. LEICHT se zaměřuje na vysokou kvalitu svých výrobků a služeb. Poctivost při výběru materiálů a jejich kvalitním a ekologickým zpracováním je součástí politiky společnosti.

Kuchyně LEICHT mají trvalou hodnotu a jsou vyjádřením inovací a moderní estetiky. Výrazné zaměření na detail a flexibilitu umožňuje naplnit speciální požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

V roce 2015 byl LEICHT podle průzkumu trhu ústavu GfK označen “Nejlépe prodávanou prémiovou značkou kuchyní v Německu. Téhož roku získal jako jediný výrobce kuchyní ocenění za “Nejvíce inovativní značku roku”

www.leicht.com

 

poliform-logo

 

Poliform je v současné době předním výrobcem na mezinárodní scéně luxusního nábytku. Jeho úspěch vychází z vize o hledání kvality a použití nejmodernějších technologií pro zpracování nábytku. Nabízí široký sortiment systémů do celého domu zahrnující: knihovny, skříně, otevřené šatny, postele, sedací soupravy, křesla, komody, stoly a další.

Poliform byl zapojen do realizací na nejprestižnější úrovni jako např. vybavení objektu Clinton Presidential Library v Little Rock v Arkansasu, budovy Tour Odeon v Monte Carlu, hotelu Amsterdam Conservatorium Hotel a dalších.

www.poliform.it